facebook xing

MODERNÍ ŘÍZENÍ C-DÍLŮ – ÚSPORA PŘÍMÝCH NÁKLADŮ.

Jako „integrovaný dodavatel“ známe mnoho způsobů, jak je možné ušetřit, a nabízíme – když na to přijde – všechny najednou.
S jedinečným řízením nákupu pro průmyslové zákazníky.

 

Přímý kontakt
+49 (0) 2232 500-0

 

Co pro Vás můžeme udělat?

Junge spielt im Kies
Snižte počet svých dodavatelů na 1

Nejprve se společně podíváme na příklad: Máte v průměru 23 dodavatelů s 35 dodávkami denně. Od balíkové služby až po velké spedice to znamená minimálně 23 různých kontaktních adres, 35 časů příjezdu, 35 vykládek, mnohonásobnou kontrolu příjmu zboží, mezisklad s následnou distribucí, koordinaci expedice a příjmu, spoustu reklamací, vrácenek, náhrad atd.

A nyní naše nabídka: V budoucnu budete mít pouze 1 dodavatele. A ten se postará o všechno. Wir Nakupujeme, skladujeme, dodáváme: Lingemann. Máme přístup k více než 7 500 dodavatelů, které pravidelně třídíme a ke kterým přibývá měsíčně okolo 25 nových, kromě toho zahrnují naše seznamy zboží cca 4,5 mil. jednotlivých položek – proč byste měli ještě spravovat své vlastní?

Auf dem Feld

Zaměstnanci, plocha, provozní náklady – skladování stojí peníze. První cesta k úsporám se nazývá „outsourcing“. Pomocí inteligentních systémů, které do sebe zapadají a spolupracují, Vám nabízíme efektivní řešení – od skladišť, přes konsignační sklady nebo subdodavatelské sklady, až po individuální systémy shop-in-shop.

Vaše výhoda: Snížíte objem vázaného kapitálu Vašeho podniku, osvobodíte se od nákladů na koordinaci, budete profitovat z vysoké spolehlivosti zásobování – a my za to budeme zodpovídat.
Využijte možností, které Vám nabízejí naše zkušenosti – aktuálně na více než 10 000 m2 plochy, se skladovými zásobami za více než 6 mil. EUR a zásob na konsignačních skladech u subdodavatelů za více než 2 mil. EUR.

Informovanost znamená úspory, nejlépe přímo a osobně.

Junge schaut durch eine Lupe
Procesy stojí peníze

Největší potenciál úspor se nachází ve snižování nákladů na procesy a strukturu nikoliv v cenách za jednotlivé položky zboží. Zatímco lze i při šikovném vyjednávání a nakupování docílit celkových skutečných úspor pouze 2–5 %, zvýší inteligentní optimalizace procesu výsledek na 15–30 % potenciálu úspor.

Je to jednoduché, protože se díky promyšleným strukturám a procesům stává vyjednávání o jednotlivých položkách přebytečným. Moderní nákup se zaměřuje na celek, aby se neztratil v podrobnostech.

Uspořádáme Váš proces. Od analýzy, přes novou koncepci, novou strukturu, až po kompletní péči o Vaše řízení nákupu s plně automatickým doplňováním pomocí našich inteligentních systémů výdeje zboží (vyskladňovací automat StoreManager).

Junge stapelt Münzen
Standardní úspora nákladů

Zdroje a kapacity v podniku se často ztrácí v rutinních postupech, které sice probíhají „standardizovaně“, ale většinou pouze proto, že jsou zažité a nejsou dále zpochybňovány. Při jejich důkladné analýze se tyto rutinní postupy rozpadnou na jednotlivé části a odhalí skryté náklady.

Standardizace neznamená snižování kvality, ale vytváření struktur. Oddělení zrna od plev, co jsou jednorázové položky, co jsou zvláštní činnosti, co jsou standardní položky, a především: kde se skrývá nejvyšší tvorba hodnot?

Mädchen mit gestapelten Kartons
Výraz logistika vychází z logiky

Jako vícenásobně vyznamenaný „integrovaný dodavatel“ patříme v celé Evropě k nejlepším adresám, pokud jde o řízení nákupu. Najdou se i tací, kteří říkají, že bychom byli v této oblasti „prostě nejlepší“. Ale pro mnoho našich zákazníků to znamená: Pouhý nákup nestačí.

Proto nabízíme logistický servis, jehož prostřednictvím budete mít k dispozici pracovníky, vlastní vozový park, skladovací řešení přímo na místě, dodávky na objednání (a v požadovaném objemu) v předem stanovených časových intervalech a mnoho dalších služeb.

Naším systémem je, že žádný nemáme. Ale nabízíme čistě individuální konkrétní řešení pro příslušné podniky, která se orientují podle velikosti a požadavků našich zákazníků a jež se jim logicky přizpůsobí. Dodáváme do skladů, o které se za Vás také rádi postaráme. Nebo přímo na pracovní stůl příjemce.

KAŽDÝ ZAČÁTEK JE JEDNODUCHÝ

S firmou Lingemann budete mít při ruce toho správného partnera. Snižte počet svých dodavatelů na 1! S firmou Lingemann jako systémovým dodavatelem budou Vaše procesy optimalizované,  spolehlivost zásobování zaručená a ušetříte za náklady procesů. Postaráme se o nákup, skladování, logistiku a dodávky (dodávka až na pracovní stůl), komplexní řízení zásobování (integrované dodávky, dodávky MRO, celkové dodávky) i o specifická řešení jako jsou mimořádné a jednorázové nákupy.

Promluvme si o tom, v jaké oblasti Vás můžeme podpořit.

Sdělte nám svůj požadavek nebo zanechte své jméno a telefonní číslo. Obrátíme se na Vás.

*povinná pole

Zprávy

Vom Händler zum Hersteller: Lingemann präsentiert eigene Produktentwicklung in Heidelberg

Onventis bedankt sich bei Lingemann mit dem "Onventis Loyality Award 2019" für 15 Jahre Zusammenarbeit und stellt die neueste Innovation vor.

Read more

Die aktuellen Kataloge sind online

Die aktuellen Kataloge zu Werkzeugen, Betriebseinrichtungen und Bürobedarf sind da. Sie können online durchgeblättert oder angefordert werden.

Read more