facebook xing

Nowoczesne zarządzanie częściami typu C przewiduje wiele sposobów oszczędności.

Jako „integrated supplier” znamy każdy z nich i – jeśli pojawia się taka potrzeba – oferujemy je wszystkie wraz z wyjątkowym systemem zarządzania zaopatrzeniem dla klientów przemysłowych.

Gorąca linia
+49 (0) 2232 500-0

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Junge spielt im Kies
Zmniejsz liczbę dostawców do jednego

Na początek przyjmijmy pewne założenie: twoja firma ma średnio 23 dostawców, którzy dziennie realizują 35 dostaw. Od firm kurierskich po wielkie firmy spedycyjne to przynajmniej 23 różne adresy kontaktowe, 35 różnych terminów dostarczenia, 35 procedur rozładunku, x-krotne kontrole dostarczonych towarów, tymczasowe magazynowanie wraz z właściwą procedurą dystrybucji, koordynowanie wysyłek i odbiorów towarów i niewiadomo jeszcze ile reklamacji, zwrotów towarów, roszczeń z tego tytułu, itd.

A teraz wyobraźmy sobie taką sytuację: w przyszłości twoja firma będzie miała tylko jednego dostawcę. To on będzie się o wszystko troszczył. Zakupy, magazynowanie, dostawy – Lingemann. Współpracujemy z ponad 7500 firm dostawczych, które regularnie selekcjonujemy i do których co miesiąc dołącza około 25 nowych. Ponadto lista naszych towarów obejmuje około 4,5 miliona pozycji – dlaczego więc miałbyś wciąż zarządzać tym wszystkim sam?

Auf dem Feld
Zmniejsz stany magazynowe, zdaj się na nas

Siła robocza, powierzchnia, koszty utrzymania – magazynowanie kosztuje. Pierwszym krokiem do zaoszczędzenia jest zlecenie tych usług na zewnątrz. Dzięki zintegrowanym inteligentnym systemom oferujemy Państwu skuteczne rozwiązania począwszy od składowania towarów w magazynie konsygnacyjnym lub magazynie poddostawcy po indywidualne systemy „shop-in-shop.

Korzyści: ograniczysz związanie kapitału twojego przedsiębiorstwa, uwolnisz się od nakładów związanych z koordynowaniem powyższych usług, będziesz cieszył się wysokim bezpieczeństwem zaopatrzenia – a za to wszystko będziemy odpowiadać my.
Skorzystaj z opcji, jakie daje ci nasze długoletnie doświadczenie – na ponad 10 000 m2 powierzchni, ze stanem magazynowym wartym ponad 6 mln Euro oraz zasobami konsygnacyjnymi u poddostawców wartymi ponad 2 mln Euro.

Wiedzieć oznacza oszczędzać, najlepiej bezpośrednio i osobiście.

Junge schaut durch eine Lupe
To koszty realizacji procesu generują koszty

Największy potencjał oszczędności tkwi w zmniejszeniu kosztów procesowych i strukturalnych, a nie w cenach towarów. Podczas gdy dzięki umiejętnym negocjacjom i na zakupie towarów można w sumie zaoszczędzić faktycznie 2-5%, to inteligentna optymalizacja procesów może zwiększyć potencjał oszczędnościowy o 15-30%.

To całkiem proste, ponieważ zastosowane od samego początku przemyślane struktury i procesy sprawiają, że dalsze negocjacje dotyczące konkretnych pozycji stają się niepotrzebne. Nowoczesny proces zakupów jest kompletny, bez zbędnego gubienia się w szczegółach.

To my tworzymy dla Ciebie proces. Począwszy od analizy przez nową koncepcję nowej struktury, aż po zapewnienie pełnego wsparcia w zakresie zarządzania zaopatrzeniem Twojego przedsiębiorstwa.

Junge stapelt Münzen
Standardowa oszczędność kosztów

Zasoby i zdolność produkcyjna w przedsiębiorstwie często gubią się w rutynie, która wprawdzie przebiega w sposób „ustandaryzowany“, ale najczęściej tylko dlatego, że raz uznana za standardową nie podlega już późniejszej weryfikacji. Przy dokładnej analizie taki rutynowy przebieg jest rozkładany na czynniki pierwsze i na jaw wychodzą ukryte koszty.

Standaryzacja nie oznacza pogorszenia jakości, lecz stworzenie pewnych struktur. Oddzielenie ziarna od plew – czym są produkty jednorazowe, a czym standardowe, czym są usługi specjalne, a przede wszystkim: gdzie tkwi największa wartość dodana?

Oszczędzanie należy do naszych standardów i dlatego oddajemy do Państwa dyspozycji nasze zasoby.

Mädchen mit gestapelten Kartons
Logistyka wywodzi się z logiki

Jako wielokrotnie wyróżniany „integrated supplier“ jesteśmy wymieniani jako jedni z pierwszych w branży zarządzania zaopatrzeniem w Europie. Niektórzy mówią nawet, że jesteśmy najlepsi. Jednak dla wielu naszych klientów samo zaopatrzenie nie wystarczy.

Dlatego oferujemy usługi logistyczne, które dodatkowo zapewniają naszym klientom siłę roboczą, własną flotę pojazdów, rozwiązania magazynowe tworzone na miejscu, dostawy na życzenie (i w żądanej wielkości) w wyznaczonym terminie… i wiele więcej.

Nasz system to brak systemu. Zamiast tego proponujemy całkowicie zindywidualizowane, dopasowane do każdego przedsiębiorstwa rozwiązania zaprojektowane w logiczny sposób oraz zgodnie z wielkością przedsiębiorstw i wymaganiami naszych klientów. Wykonujemy dostawy do magazynów, którymi możemy również zarządzać w imieniu klienta, lub bezpośrednio na biurko odbiorcy.

Początki są proste

Pomówmy o tym, w jakim obszarze możemy Cię wesprzeć.

Zadaj pytanie lub zostaw swoje nazwisko i numer telefonu.

Skontaktujemy się z Tobą.

*Pola obowiązkowe

Najświeższe informacje

Vom Händler zum Hersteller: Lingemann präsentiert eigene Produktentwicklung in Heidelberg

Onventis bedankt sich bei Lingemann mit dem "Onventis Loyality Award 2019" für 15 Jahre Zusammenarbeit und stellt die neueste Innovation vor.

Czytaj więcej

Die aktuellen Kataloge sind online

Die aktuellen Kataloge zu Werkzeugen, Betriebseinrichtungen und Bürobedarf sind da. Sie können online durchgeblättert oder angefordert werden.

Czytaj więcej